דף הבית >> מערכות כיבוי אש
 

צלצל : 052-3002266

ספרינקלרים הם יחידות התזה  שיפזרו מים לכל עבר ברגע שתתחיל לפרוץ שריפה ממוקדת  בבניין., זמן חרום זה הינו רגע האמת כדי לדעת אם מערכת הספרינקלרים שלנו, משאבות המים והציוד עובדים בדיוק כמו שצריך וכדאי שכן.

מטרת הספרינקלרים, מתזי המים, לתפוס את השרפה עוד בתחילתה וכך לנסות לנטרל אותה ואף לצמצם נזקים לרכוש ולנפש, מערכת ספרינקלרים מוכנה בכל עת לביצוע תפקידה , המערכת טעונה במים ובלחץ סטטי  מתאים ובעת הצורך ( שעת חרום ) מתחילה התזה על האיזור הנקודתי  עליו אחראי הספרינקלר.


כיצד ספרינקלרים יודעים מתי הגיע הזמן?

מי מחלק לספרינקלרים הוראות, מתי ואיך לעבוד? בתוך מערכת הצינורות שמחוברים לספרינקלרים יש לחץ מים תמידי, והם שואפים לפרוץ החוצה, אך במקרה של שקט ושלווה ישנו כספית  זכוכית אשר מונע מהמים לפרוץ, בתוך הכספית יש נוזל וכאשר פורצת שריפה הכספית  מתחממת  ושמגיע לטמפרטורה מסוימת  גורם למבחנת הזכוכית לבקוע וכך נפתח השסתום והמים מתחילים לזרום.


מערכות כיבוי אש הן המערכות הללו במקומם כדי למנוע או לצמצם את ההשפעות בלתי רצויות של אשלדברי האש הלאומית להגנת האגודה (NFPA) כ -3,000 אנשים מתים בארצות הברית מבית שריפות בכל שנהרוב מקרי המוות הללו ניתן היה למנוע אם מערכות כיבוי האש הראויות היו לשים במקוםלא רק שמערכות כיבוי אש להציל חיים, הם גם להגן על רכוש.

ממטרת מערכת אש רטובה
 

  • זוהי מערכת כיבוי האש כי לרוב הוא מותקן. מערכת המטרת האש הרטובה היא מאוד פשוטה: יש לו מים, וכמה מהם יש שסתום סימון אזעקה אוטומטית. כאשר ממטרת האש הרטובה חשופה לחום מעבר למידה מסוימת, מובנה בחום אלמנט רגיש יחזור בי, המאפשר למים לזרום מהממטרה. ישנם שני סוגים בסיסיים של מערכות  ספרינקלרים אש: האחד אספקת מים בעת צורך, ואילו השני הוא ברציפות בלחץ. המערכת עם מים בלחץ יש חסרונות ברורים. המים בתוך הצינורות יכולים להפוך במהירות מעופשות, וקרקע פורה לחיידקים ועובש. המים יכולים גם להקפיא ולשבור את הצינורות; זו הסיבה רגילה ניקוז ומילוי חוזר של הצינורות הם הכרחי.

מערכות צנרת יבשות
 

  • מערכות צנרת יבשות משמשות באזורים בהם קור הוא גורם. מערכת זו מבטלת את האחסון של מים, כגון במערכת צינורות רטובה, על מנת למנוע מהמים לקפוא. זה הכרחי במקומות שאין להם חימום, כגון חניונים, עליות גג ומבנים זמניים בחוץ. מים מסופקים רק לצינורות כאשר מערכת בעיטות לפעולה במקרה של שריפה. מערכות צנרת יבשות משמשות גם במקומות שבהם יש ערך שייפגע על ידי מים, כגון ספרייה. 
  • בצנרת היבשה, חמצן או חנקן דחוס מאוחסן במערכת הצנרת במקום מים. זה ישוחרר כאשר הממטרות מופעלות, ומאפשר את לחץ מים כדי לפתוח שסתום הידוע כסתום צינור יבש כדי לזרום דרך מערכת צנרת ומתוך את הממטרות. החסרון העיקרי של צנרת יבשה הוא העלייה בזמן התגובה כאשר יש אש.
  •  

לקבלת הצעת מחיר  צלצל עכשיו:
 052-3002266 


ספרינקלרים שירות לקוחות בכל חלקי הארץ, עיצוב גרפי |  Fresh Studio -  עיצוב אתרים  | webid - מיתוג - עיצוב לוגו | ייעוץ עסקי  צור קשר 052-3002266