דף הבית >> מאמרים >> ספרינקלר תקן - עמידה בתקנות
 
התקנת מערכות כיבוי אש מתבצעת גם בכדי לקבל אישורים להפעלת העסק מטעם רשויות כיבוי האש. בעלי עסקים אשר אינם עומדים בתקנות בטיחות אש יקבלו קנסות ואף צו סגירה. בטיחות באש היא לא תחום בו ניתן להתפשר. בעל העסק נושא באחריות לבטיחות הלקוחות והעובדים. על כן, יש לכל ספרינקלר תקן בטיחות בו יש לעמוד. בעלי עסקים אשר כושלים בבדיקת ספרינקלר תקן יתבקשו לבצע תיקונים. במטרה למנוע קנסות והתמודדות עם עוגמת נפש, כדאי יהיה להקפיד על פנייה לאהשי המקצוע המובילים בתחום.
בעל מקצוע מנוסה יוכל לבצע תיקונים ושדרוגים גם במערכות קיימות. רכב השירות שלו כולל ספרינקלרים אביזרים לשימוש בשטח. אם יש לכם מערכת ישנה אשר תפקודה מוטל בספק, כדאי יהיה לבדוק את הדבר בהקדם. ייתכן כי בעזרת כמה ספרינקלרים אביזרים תוכלו לשקם את המערכת ולהימנע מהוצאות כספיות גבוהות. מתקיני ספרינקלרים אשדוד שמחים להציע עבודות הכוללות התקנת מערכות חדשות לצד תחזוקה ושדרוג של מערכות קיימות. מתקיני ספרינקלרים אשדוד יבצעו גם עבודות באשקלון ושאר המושבים והערים בסביבה. 
 

ספרינקלרים שירות לקוחות בכל חלקי הארץ, עיצוב גרפי |  Fresh Studio -  עיצוב אתרים  | webid - מיתוג - עיצוב לוגו | ייעוץ עסקי  צור קשר 052-3002266