דף הבית >> מאמרים >> מצלמת ספרינקלר – פתרון אבטחה מהפכני
 
הסוואה נכונה של מצלמות אבטחה תהפוך אותן יעילות הרבה יותר. מצלמת ספרינקלר מותקנת בתוך הספרינקלר ללא כל יכולת להבחין בה.מעטים מכירים מהי מצלמת ספרינקלר ויודעים כיצד להתחמק ממנה. הנתון הופך את המצלמה שימושית מאוד נגד פריצות וגם כאמצעי מעקב אחר התנהגות העובדים.
יש לציין כי לצד מצלמת ספרינקלר מותקנת מערכת כיבוי אש שלמה ומקיפה. המערכת כוללת משאבות ספרינקלרים, מתזי ספרינקלרים, מנגנוני הפעלה, צינורות מים ועוד. מעטים יודעים כי מערכות כיבוי אש ממלאות פונקציות נוספות. אם רכשתם את המערכת שלכם מגוף מקצועי ואמין תקבלו פרטים בדבר כל החידושים המובילים בתחום, משאבות ספרינקלרים איכותיות וגם התקנה נכונה של מתזי ספרינקלרים.
כיבוי אש הוא תחום רגיש אשר דורש רמה גבוהה של מקצועיות. לא כל בעל מקצוע יוכל לבצע בעבורכם את העבודה על הצד הטוב ביותר. אם השכלתם לבחור נכון את מערכת כיבוי האש שלכם תצליחו לקבל תמורה מלאה בעד כספכם מבלי להיקלע להוצאות גבוהות. יש לציין כי לאחר שימוש בספרינקלרים יש להחליפם ולחדש את המערכת.
 

ספרינקלרים שירות לקוחות בכל חלקי הארץ, עיצוב גרפי |  Fresh Studio -  עיצוב אתרים  | webid - מיתוג - עיצוב לוגו | ייעוץ עסקי  צור קשר 052-3002266