דף הבית >> מאמרים >> מערכת כיבוי אש ספרינקלרים למחסנים ואזורי תעשייה
 

מערכת כיבוי אש ספרינקלרים, מערכת ספרינקלרים, מערכת ספרינקלרים יבשה


כל מקום עבודה מחויב היום בבטיחות אש והתקנה של מערכת כיבוי אש ספרינקלרים. כאשר מדובר במחסנים ואזורי תעשייה בהם מעורבת עבודה עם חומרים דליקים, יש להקפיד עוד יותר על התקנת מערכת כיבוי אש ספרינקלרים. המתזים יכסו את האזור כולו ויבטיחו את בטיחות האש במקום.
מערכת ספרינקלרים משרתת את טובת בעל העסק, הלקוחות, חברת הביטוח ועוד. המערכת מוכיחה בכל רחבי העולם את יעילותה. מערכת ספרינקלרים מותקנת כמעט בכל בית עסק ומוסד ציבורי בעולם המערבי. עם השנים, ישנה עלייה בכמות הבתים הפרטיים בהם מותקנת גם כן מערכת ספרינקלרים. שימו לב, במידת הצורך אפשר יהיה למצוא גם מערכת ספרינקלרים יבשה. המערכת היבשה מתאימה לצרכים של בעלי עסקים אשר חוששים מפני פגיעה בציוד מחשבים יקר. מערכת ספרינקלרים יבשה פחות נפוצה לשימוש, מעטים הם המקרים בהם נעשה שימוש במערכת היבשה. מדובר בפיתוח חדיש אשר מחליף את מתזי המים. מבחר מערכות כיבוי האש מאפשר לכל בית עסק לבחור את המערכת המתאימה לו ביותר ולהתקינה בהקדם במקום. 
 

ספרינקלרים שירות לקוחות בכל חלקי הארץ, עיצוב גרפי |  Fresh Studio -  עיצוב אתרים  | webid - מיתוג - עיצוב לוגו | ייעוץ עסקי  צור קשר 052-3002266